Zapožičanie schodolezu je možné bezplatne

Zapožičanie schodolezu je možné bezplatne.

Zapožičanie schodolezu je možné v SPIGu, kým klient čaká na schválenie príspevku na nové zdvíhacie zariadenie .

Zapožičanie schodolezu je súčasť služby, ktorú poskytujeme našim klientom pred schválením príspevku na zdvíhacie zariadenie pokiaľ si to želajú. Zapožičanie schodolezu tak môže uľahčiť prvé dni, nemusíte čakať na svoje zariadenie. Nový schodolez vám bude odovzdaný po schválení príspevku.

Zapožičanie schodolezu je možné až po bezplatnom odskúšaní.

Zapožičanie schodolezu

Potrebujete požičať schodolez?

Schodolez si môžete zapožičať aj pokiaľ čakáte schválenie a montáž schodiskovej plošiny, stoličkového výťahu.

Obráťte sa na spoločnosť speak s.r.o. a pridajte sa k spokojným zákazníkom. Pomôžeme vám s vybavením príspevku na zdvíhacie zariadenie, môžeme vám požičať schodolez. Vďaka klubu SPIG získavate doplatok do 10 percent zo sumy zdvíhacieho zariadenia.

Pre zapožičanie schodolezu je potrebné absolvovať školenie, ktoré vám urobí obchodný zástupca pri bezplatnom odskúšaní schodolezu u vás doma. Nechajte nám kontakt meno adresu Telefónne číslo, obchodný zástupca vás bude kontaktovať, dohodne si s vami bezplatné odskúšanie schodolezu.

Schodolez je veľký pomocník v domácnosti s osobou s ťažkým zdravotným postihnutím. Vďaka schodolezu je presun po schodisku bezpečný. Ovláda sa veľmi jednoducho. Presun na ňom je pohodlný, vďaka nastaviteľnej opierke hlavy. Asistent ovláda schodolez tlačítkami, manipulácia si nevyžaduje žiadnu fyzickú námahu.  Môžete sa naňho spoľahnúť vždy keď ho budete potrebovať. Jediné čo od vás váš schodolez vyžaduje je pravidelné nabíjanie.

Telefónne číslo: 0800 105 707

 

Po bezplatnom odskúšaní

Po bezplatnom odskúšaní je možné požičať schodolez, zároveň si, ale budete môcť žiadať príspevok na nové zariadenie, ktoré bude vaše vlastné. Na bezplatnom odskúšaní vám vysvetlíme, ako si môžete žiadať na zdvíhacie zariadenie príspevok od Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny. Príspevok je v maximálnej výške 95% z ceny zariadenia. Pridajte sa k spokojným klientom SPIG, s.r.o. a získajte k príspevku aj doplatok od KLUB SPIG.

 

Schodolez je pomocník 

Pri presune po schodisku na schodolezy sa nemusíte báť o to že by mohol nastať pád
zariadenie má tak navrhnuté ťažisko aby nebolo možné schodolez osobou prevráti počas presunú na schodisku a ani pri presune po rovnej ploche. Klient zo schodolezu naozaj nemôže vypadnúť Pokiaľ ale má pocit že presuň schodolezy nie je bezpečný Môže sa spoľahnúť minimálne na bezpečnostný pás ktorý ho pevne udrží v prípade ak by sa náhodou naozaj stalo že mechanický vozík na schodolez nebol vhodne pripevnený a uvoľní sa počas presunu po schodisku bezpečnostný pás vás zadrží a váš asistent môže zatiaľ napraviť uchopenie mechanického vozíka so schodolezom.

čítať viac→

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *