Schodolez je pomocník

Schodolez je pomocník

Vďaka pomôcke ktorá sa volá schodolez už pre osoby na invalidnom vozíku nebude problém prechádzať po schodoch. Schodolez sa iná od zadu na mechanický vozík prípadne je možné si vybrať schodolez pre elektrický vozík ktorý má vrámci
vybaví aj rampy na ktoré sa sa s elektrickým vozíkom ľahko dostanete.

Pri presune po schodisku na schodolezy sa nemusíte báť o to že by mohol nastať pád
zariadenie má tak navrhnuté ťažisko aby nebolo možné schodolez osobou prevráti počas presunú na schodisku a ani pri presune po rovnej ploche. Klient zo schodolezu naozaj nemôže vypadnúť Pokiaľ ale má pocit že presuň schodolezy nie je bezpečný Môže sa spoľahnúť minimálne na bezpečnostný pás ktorý ho pevne udrží v prípade ak by sa náhodou naozaj stalo že mechanický vozík na schodolez nebol vhodne pripevnený a uvoľní sa počas presunu po schodisku bezpečnostný pás vás zadrží a váš asistent môže zatiaľ napraviť uchopenie mechanického vozíka so schodolezom.

Schodolez na jedno nabitie prejde až 40 poschodí.

To znamená že pokiaľ bývate na druhom poschodí, to znamená že musíte prekonať štôrramenné schodisko, na jedno nabitie sa môžete previezť dvadsaťkrát. napriek tomu vám odporúčame aby ste schodolez nabíjali pravidelne, aspoň raz za dva týždne zároveň vám chceme odporučiť, aby ste batériu schodolezu udržiavali v najvyššej kapacite. takým spôsobom vám batéria vydrží oveľa dlhšie vo svojej stopercentnej pevádzke.

Schodolez je pomoc

Schodolez je pomoc

Schodolez sa nabíja vďaka nabíjačke, ktorá je súčasť balenia.
Batéria je už nabitá, spoznáte vďaka kontrolke, ktorá svieti na nabíjačke.
Schodolez odporúčame nabíjať aj pokiaľ na nabíjačke svieti oranžové svetielko.

Používať schodolez sa naučíte počas odovzdávania. Súčasťou odovzdávania je aj dôkladné zaškolenie osôb, ktoré budú schodolez používať a zároveň sa môžu stať osobou, ktorá môže zaškoliť dalších.

Po schodoch sa schodolez presúva vďaka pásom, ktoré dokonalé priľahnú na rohy schodov. Pásový schodolez preto nie je potrebné počas presunu držať pevne, stačí ho len pridŕžať.
Po rovine je možné sa presúvať vďaka kolieskam. pri správnom používaní je schodolez naozaj veľmi ľahko ovládateľný

pridajte sa k našim spokojným klientom, ktorý si schodolez nevedia vynachváliť.
obráťte sa na nás a Využite možnosť doplatku do 10 percent na zariadenie od klubu SPIG.

 

 

Telefón:  0800105707

Formulár online spig.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *