Schodolez na benefičnom podujatí 

Schodolez na benefičnom podujatí  zabezpečuje prístup pre osoby na vozíku.

Firma SPIG s.r.o. a občianske združenie Inak obdarení podporuje občianske združenie Milan Štefánik pri tvorbe benefičných podujatí.
Schodolez na benefičnom podujatí zabezpečuje bezbariérový prístup. Používame schodolezy sherpa, nebýva problém odviesť aj 30 vozíčkarov na podujatie, podľa potrieb vrámci podujatia a aj po podujatí.

Zoznam podujatí v tomto roku môžete nájsť V časopise inak obdarení.

Spoločnosť SPIG pomáha na operačných podujatiach od roku 2013. Vďaka schodolezom zastrešuje bezbariérovosť na týchto podujatiach všade na Slovensku. Kultúrne domy ktoré nie sú vybavené výťahmi , sprístupníme pre vozičkárov aspoň v rámci podujatia.

je vhodné spomenúť, že kultúrne domy amfiteáter a ostatné verejné priestranstvá sa snažia vytvárať vhodné podmienky pre vozičkárov. Žiaľ zrejme nie všetkým tie možné vyhovieť. V tom prípade pomôže priateľský ľudský prístup od zamestnancov firmy SPIG.

Na benefičnom podujatí ôsmydiv v Banskej Štiavnici, ktoré sa konáva na letnom amfiteátri, SPIG a schodolezy zabezpečujú bezbariérový prístup pre všetkých. Kamenné schody amfiteátra sú pritom dosť netradičné, schodolezy sherpa Však nemajú problém ani pri náročnejšom teréne.

 

schodolez-beneficne-ziarV Dome kultúry v Žiari nad Hronom sa konáva podujatie Na krídlach anjelov. Na toto podujatie príde aj 40 vozíčkárov. Vďaka trom schodolezom sme schopní všetkých klientov bezpečne previezť po schodisku v kultúrnom dome. Okrem dobrého pocitu z toho, že pomáhame dobrej veci, je dobré pre všetkých nás v SPIGu, že schodolezy a benefičných podujatiach používame. Tak môžeme cestovať k priamom prenose ich maximálne zaťaženia.
a získavať nové skúsenosti, ktoré z nás robia ešte väčší Profesionálov aj po technickej stránke.

V Bratislavskej Inchebe, ale aj v Košickej steel aréne sme pomáhali pri organizovaní podujatia IMT Smile a Lúčnica.

V športovej hale Levice, v dome kultúry a na nádvorí palácu v Galante, v Kultúrnom Dome Orol v Prešove, Na hlavnej v Košiciach, v NRC Kováčová, v ĽŠÚ Marína, v kúpeľoch Štós.

Radosť našich klientov je obrovská a to nám dáva veľkú silu. Pre členov klubu SPIG sú benefičné podujatia bezplatné. Hovoríme o všetkých 12 podujatí ktoré sa konajú počas roku. Môžete rátať s tým,že nás na podujatí stretnete. Môžete si odskúšať používanie schodolezu.

 

Archív časopisu INAK OBDARENÍ

archiv-casopisu-inak-obdareni

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *