Kolieskový, alebo pásový schodolez ?

Neviete či je pre vás vhodný kolieskový alebo pásový schodolez.

Záleží na tom na akom schodisku ho chcete používať. A či sa chcete prevážať po schodisku priamo na schodolezy lebo si viete presadnúť alebo sa budete prevážať priamo na mechanickom vozíku čo môže byť pre vás oveľa pohodlnejšie. Pásový schodolez šerpa n959 môže prevážať po schodisku aj na elektrickom vozíku.
presun po schodisku na schodolezy Je možný vďaka jednému asistentovi ktorý nemá vôbec náročnú prácu. Schodolez sa veľmi ľahko ovláda.

Kolieskový schodolez je vhodný pre atypické a točené schodiská.

kolieskovy-schodolez-yack

Kolieskový pre točené a neštandardné schodiská

Zároveň aj pre schodiska s väčším sklonom ako 35 stupňov.
kolieskový schodolez sa o niečo náročnejšie ovláda preto keď je to možné a schodisko to dovoľuje odporúčame klientom vybrať si radšej pásový schodolez Pokiaľ ale schodisko je naozaj atypické a Nachádzajú sa na ňom odlišné schody, alebo točité schody riešením môže byť zdvíhacie zariadenie namontované priamo do schodiska, ako schodisková plošina, stoličkový výťah, alebo kolieskový schodolez.

Pásový schodolez tie odli pre každé rovné schodisko a schodisko s medzipodestami.

Schodolez

Pásový pre štandardné schodiská

Veľmi ľahko sa vďaka nemu dostanete aj na vyššie poschodie.
je najvhodnejším riešením pokiaľ bývate na vysokom poschodí a iná forma zdvíhacieho zariadenia by mala až príliš dlhú dráhu.
preto cena stoličkového výťahu alebo schodiskové plošiny pre tak dlhú dráhu by bola oveľa vyššia než je príspevok na zdvíhacie zariadenie od štátu.

Kolieskový, alebo pásový schodolez je práve z týchto dôvodov cenovo najdostupnejšie riešenie vášho presunu po schodisku.

Ľahko zmontováva a ľahko nakladá do vozidla. Je veľmi praktický a použiteľný kdekoľvek ho budete potrebovať.

kolieskový alebo pásový schodolez Je vhodné si najskôr vyskúšať. Práve preto ponúkame možnosť bezplatného odskúšania schodolezu u vás doma na vašom schodisku.

Pásové schodolezy pre imobilných. | SPIG

 Ľahké naloženie do auta | SPIG

Bezplatné odskúšanie.

Raz vyskúšať je viac než stokrát vidieť.

Zanechajte nám váš kontakt, náš obchodný zástupca sa vám ozve a kdekoľvek na Slovensku vás príde navštíviť spolu so schodolezom.
Láskavo vám vysvetlí a ukáže ako sa používa. Pomôže vám vybrať ten najvhodnejší pre vás. Vysvetlí vám akým spôsobom si môžete žiadať príspevok na financovanie. A ako sa dá vďaka členstvu v klube SPIG získať aj doplatok.

Pridajte sa k našim spokojným klientom ktorí radi dennodenne využívajú naše služby a služby našich hracích zariadení. Náš servisný tím pracuje starostlivo na tom aby naše služby fungovali stále stopercentne a aby naši klienti s používaním zdvíhacích zariadení boli vždy spokojní. Opravy zdvíhacieho zariadenia sú hradené od úradu práce sociálnych vecí a rodiny rovnako ako samotné zdvíhacie zariadenie.

Preto sa nemáte čoho behať v prípade že takéto zariadenie ako je schodolez doma potrebujete pre zvýšenie svojej mobility a životnej úrovne.


 

 

 

Kolieskový alebo pásový schodolez

Kolieskový alebo pásový ?

Schodolez príslušenstvo

príslušenstvo

Sherpa pre ZŤP

Preprava ZŤP

Prenosné schodolezy

Prenosné

Schodolez pre elektrický vozík

pre elektrický vozík

Schodolez pre elektrický vozík - nastupovaniie

Nastupovanie.

Inteligentný schodolez

Inteligentné

Schodolez pre elektrický vozík - nastupovanie

Pre elektrický vozík – nastupovanie

Schodolez cena

Kolieskový alebo pásový schodolez cena

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *