Bezplatné odskúšanie schodolezu

Bezplatné odskúšanie schodolezu je najvhodnejší spôsob ako si vyskúšať či sa jedná o vhodnú pomôcku pre vás.

Odskúšanie schodolezu bude priamo u vás doma. Tak budete vedieť zvoliť správne nastavenie schodolezu pre svoj vlastný vozík.

Domáce odskúšanie schodolezu navyše ukáže, či je Schodolez vhodný pre vaše schodisko.

odskúšanie schodolezu

Odskúšanie schodolezu

So schodolezom je možné cestovať a dá sa používať na viacerých schodiskách. Máte na výber najväčšie množstvo schodolezov od SPIG, s.r.o. Ten najvhodnejší pre vás si môžete vybrať počas toho ako sa u vás zastaví nás obchodný zástupca a predvedie Vám bezplatne odskúšanie schodolezu.

Odskúšanie schodolezu vás presvedčí o jednoduchosti jeho používania. Schodolez sa iba zasunie za invalidný vozík. Kormidlo sa pripne o zadnú časť vozíka a klient sa na vozíku preklopí na schodolez.

Počas bezplatného odskúšania sa dozviete aj o možnostiach ako sa schodolez dá financovať.

Vďaka finančnému príspevku od Úradu prace sociálnych vecí a rodiny a doplatku od klubu SPIG. Môžete mať schodolez, bez toho aby ste platili.

 

Nájdete u nás pásové schodolezy pre rovné a viac podestové schodiská, ale aj kolieskové schodolezy, ktoré sú navrhnuté pre točené schodiská. V prípade kolieskových schodolezov si máte možnosť vybrať buď tie, ktoré umožňujú pripojenie na vozík, alebo tie, ktoré ponúkajú sedačku. Rozhodnutie je tak len na vás a dôležitým faktom je, že po kúpe schodolezu už pre vás presun po schodoch prestane byť problémom, ktorý by ste nezvládli.

Pásový schodolez sherpa

Vás po schodisku prepraví na vašom vozíku. Nie je potrebné si presadať z jednej pomôcky na druhú a prípadne v spodnej stanici na tretiu. Tak ako to je, keď sa bariéry snažíte odstrániť stoličkovým výťahom. Ten je určený najmä pre seniorov a menej mobilných ľudí.  Schodolez je zdvíhacie  zariadenie určené špeciálne pre presun handicapovanej osoby na vozíku. Prevoz po schodoch má byť jednoduchý, bezpečný a bez akýchkoľvek stresov.

Telefónne číslo: 0800 105 707

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *