Kto sme a čo robíme?

SPIG, s.r.o. je výrobca zariadení vďaka ktorým sú osoby na vozíku samostatné.

Pomáhame osobám so zdravotným postihnutím kdekoľvek na Slovensku. Od prvého kontaktu sa snažíme vyhovieť vám vo všetkých vašich predstavách a zároveň vám odporučiť to najvhodnejšie riešenie. SPIG, s.r.o. je výrobcom schodiskových plošín pre imobilné osoby. Vďaka schodiskovým plošinám sú osoby na vozíku pri presune po schodisku úplne samostatné. Ale nie vždy je možné a vhodné použiť pri odstraňovaní schodiskových bariér výťah na schody. Šikmá schodisková plošina sa pohybuje po schodisku na dráhe a tá sa musí do schodiska namontovať na pevno polska-ed.com.  Nie vždy je možné pre klienta ísť touto cestou.

V niektorých prípadoch je vhodnejšie nájsť prenosné riešenie – schodolez

Schodolez je vhodné riešenie pre Vás pokiaľ sa potrebujete rýchlo presunúť po schodisku. Je vhodný pre prekonávanie veľa poschodového schodiska, ale dá sa ľahko použiť aj pre prípady, kde sa nachádza iba pár schodov. Jeho najväčšiu prednosťou je, že sa nemusí montovať do schodiska. Na schodisku po schodoleze nezostávajú čmuhy, pásy sú z materiálu, ktorý je starostlivo vyberaný tak, aby každodenné používanie schodolezu nespotrebovávalo vaše schodisko.

úsmev na tvári

Vyčarí Vám úsmev na tvári

 

Spoločnosť SPIG s.r.o.  založila pani Monika Ponická a pán Ing. Slabina CSc.

Už pred založením podniku v roku 1998 sa obaja venovali pomoci osobám so zdravotným postihnutím.

Pán ing. Slabina CSc. je do dnes aktívny a  zdvíhacie zariadenia – schodiskové plošiny stále vyvíja a zdokonaľuje.

Tieto osobné výťahy na schody – schodiskové plošiny sú vyhradené technické zariadenia, zodpovedajú náročným predpisom od
TÜV SÜD Slovakia s.r.o, kde sa kladie dôraz najmä na bezpečnosť a kvalitu materiálov. Naša výroba obsahuje aj zvislé plošiny – domáce výťahy. Nákladné výťahy, atypické a špeciálne výťahy. Okrem výroby zabezpečujeme zdvíhacie zariadenia ako stoličkové výťahy, schodolezy,


 

[wpforms id=”1311″]

 

V  spoločnosti SPIG s.r.o. pán Ing. Slabina s novým kolektívom naprojektoval a vyvinul zdvíhacie zariadenia, ktoré slúžia na prepravu imobilných osôb a zariadenia, ktoré neustále projektuje a vylepšuje spoločnosť dodnes montuje v domácnostiach v ktorých rodinný člen má špeciálnu potrebou v podobe presunu po schodoch na vozíčku.

SPIG, s.r.o. sa výrobne zameriava aj na výrobu zdvíhacích zariadení s veľkou nosnosťou. Sú vhodné aj pre veľké výrobné haly s nepretržitou prevádzkou. Aj divadelná technika má niečo do seba. V roku 2002 sa realizoval projekt veľkého posuvného hľadiska v Pražskej SASKA aréne a pre príklad Slovenské národné divadlo v roku 2015 využívalo služby spoločnosti SPIG v šiestich predstaveniach. Napriek týmto zaujímavým príležitostiam sa spoločnosť venuje najmä pomoci ľuďom v domácnostiach.

 

Našou hlavnou činnosťou je práca pre ľudí v domácnosti. Naše služby zodpovedajú dôležitosti našich zariadení a preto dbáme na vysokú kvalitu našich služieb, produktov. Našou službou pre verejnosť je udržiavanie zariadení, ktoré sme odovzdali našim klientom v top stave.

Tento záznam bol publikovaný v . Uložiť odkaz do záložiek.

Comment on this FAQ

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *