Schodolez prekonáva bariéry

Schodolez prekonáva bariéry

Schodolez prekonáva schodiskové bariéry

Schodolez prekonáva schodiskové bariéry

Schodolez je zariadenie, ktoré sa pripína na mechanický vozík a za pomoci asistenta je vďaka nemu možné presúvať sa po schodiskách.
Prekonáva bariéry vďaka pásom, ktoré sa nachádzajú na spodnej časti jeho tela. Pasažier, osoba na vozíku má pri presune po schodisku pohodlie vďaka opierke. Asistent ovláda schodolez vďaka ľahko ovládateľným tlačítkám, ktoré sú ergonomicky umiestnené na rúčkach. Schodolez sa zapína kľúčikom, prekonáva bariéry do 35 stupňov sklonu schodiska.

Schodolez-bezpecny
Presun po schodisku je úplne bezpečný preverite. Bezpečnostný pás vám nedovolí spadnúť ani v prípade, že ste kormidlo schodolezu nezapojili správne. Schodolez prekonáva bariéry v interiéri, aj exteriéri. Je vyrobený z materiálov, ktoré odolávajú korózii. Celý mechanizmus schodolezu je zakrytý plastovou karosériou. Vďaka tomuto šikovnému pomocníkovi pre vás schody už nebudú problém. Je to prenosná pomôcka, takže si budete vedieť rady pri viacerých schodiskách.

Schodolez sa s vami dostane aj na siedme poschodie.

Na jedno nabitie je schopný prejsť až 40 poschodí. Schodolez je vhodné nabíjať čo najčastejšie. Má suché batérie, im prospieva pravidelné a časté nabíjanie. Doporučujeme udržiavať stav batérií v nabitom stave. Batérie totiž má pamäťovú vlastnosť. Pri pravidelnom nabíjaní batérie vydržia 5 až 7 rokov.

Nie len v bytovkách, ale aj v rodinných domoch schodolez prekonáva bariéry spolu s vami. Tento šikovný a praktický pomocník sa dá ľahko rozložiť, zasunúť pod posteľ. Dá sa rýchlo poskladať a dá sa s ním aj cestovať.

Schodolez sám vyjde do auta.

Vzhľadom k tomu, že pracuje na princípe ťažiska, je potrebné, aby schodolez mal svoju váhu. Hovoríme zhruba o 50 kilách. Aby ste schodolez nemuseli dvíhať, existuje ľahký spôsob ako do auta vyjde sám.

Raz vyskúšať je viac než stokrát vidieť.

Schodolez je potrebné pred kúpou odskúšať.

Bezplatné odskúšanie schodolezu je možné u vás doma.

Zanechajte nám vaše meno, telefón, adresu a náš regionálny obchodný zástupca kdekoľvek na Slovensku príde a ukáže, vysvetlí, predvedie, ako sa pracuje so schodolezom.

Schodolez prekonáva bariéry jednoducho. Veľmi rýchlo sa naučíte ho používať.

Pridajte sa k spokojným zákazníkom spoločnosti SPIG s.r.o. a využite možnosť doplatku od klubu SPIG.

Telefónne číslo: 0800 105 707

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *