Schodolez pre elektrický vozík

Schodolez pre elektrický vozík

Schodolez pre elektrický vozík

Schodolez pre elektrický vozík

 

Robustná konštrukcia, nájazdové rampy, prídavný pohon naklápania a elektrický výsuvné kolieska.
Vďaka týmto vymoženostiam tie schodolez sherpa 959 schopný presúvať po schodisku osobu na elektrickom vozíku. Asistent má veľmi jednoduchú prácu počas obsluhy. Pred nastupovaním na schodolez pre elektrický vozík je potrebné sklopiť rampy. Rampy sa sklápajú spolu s kormidlom vďaka prídavnému pohonu. Po sklopení rámp môže klient na elektrickom vozíku nacúvať na schodolez. Alebo mu pomôže asistent.

Schodolez pre elektrický vozík - nastupovaniie

Nastupovanie.

Ramená na kormidle uchopia vrchné rúčky vozíka. Kolesá držia vďaka rampám. Po zapnutí bezpečnostného pásu Môžeme začať naklápať.
Vzhľadom k tomu, že elektrický vozík máva veľkú hmotnosť, Niekedy až 90 kg. Prídavný pohon naklápania je nevyhnutnou súčasťou schodolezu. Po naklopení schodolez môžeme zaistiť. Môžeme stlačiť tlačítko pre vysunutie prídavných koliesok. Prídavné kolieska sú veľká pomoc. Vzhľadom k tomu že schodolez pre elektrický vozík má dosť veľkú váhu boli váhe samotného elektrického vozíka a klienta dorhomady. Vďaka kolieskam sa ľahko presúvame po rovných plochách a medzipodestach.

Po schodisku sa pohybujeme vďaka jazdným pásom. Schodolez pre elektrický vozík je potrebné nasmerovať priamo na schodisko.
Tlačítkami, ktoré sa nachádzajú na riadítkach sa ovláda smer pohybu po schodoch. Hore, alebo dolu.

V hornej stanici sa pohybujeme opäť vďaka kolieskam a vďaka prídavnému pohonu preklopíme kormidlo s klientom do vodorovnej polohy. Klient môže ľahko vystúpiť zo schodolezu.

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom a využite doplatok do 10 percent zo sumy zariadenia od klubu SPIG.

Odskúšajte si schodolez pre elektrický vozík bezplatne v pohodlí vášho domova.

Zanechajte nám váš kontakt, meno, adresu, telefón, aby náš regionálny obchodný zástupca mohol kdekoľvek na Slovensku prísť a vyskúšať s vami schodolez.

[wpforms id=”1311″ title=”true”]

Telefónne číslo: 0800 105 707

 

1 komentár u „Schodolez pre elektrický vozík

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *