Schodolez cena

Schodolez cena sa odvíja od výbavy ktorú si vyberiete.

Schodolez cena

Schodolez cena

Schodolezy sherpa sú označené radou N. Čím vyššia výbava tým vyššie číslo.

Schodolez n902 je základný schodolez, ktorý sa ovláda mechanicky. Nemá displej, rameno asistent odblokováva nohou. Je vhodný do zdravotníckych centier. Dá sa s ním veľmi rýchlo manévrovať. Šikovný azručný personál s ním bude má veľmi rýchlo. Schodolez má nosnosť 120 kg, vďaka nadstavcom je možné ho použiť aj pre široké vozíky. Pokiaľ chcete zistiť cenu schodolezu kontaktujte nás.

 

Inteligentné schodolezy

Schodolez sherpa N956 je nový model ktorý sa ovláda ručne. Páka na uvoľnenie ramena sa nachádza na riadení. Schodolez sa preto obsluhuje oveľa jednoduchšie. Je vybavený displejom ktorý nám hlási všetky potrebné informácie. Stav batérie, sklon schodiska,
konkrétnu činnosť. Zároveň displej upozorňuje aj signalizačným znamením pokiaľ nemáme zapnutý niektorý z bezpečnostných prvkov. Nosnosť je až 150 kg.
Sherpa N955 je inteligentný schodolez cena v podkladoch, podľa výberu bezplatného obskúšania u vás doma.

Schodolez N957 má rovnakú nosnosť a rovnakú výbavu ako N956. Navyše sú výsuvné kolieska, ktoré sa po zatlačení tlačítka vysunú.
Vďaka tejto technologickej novinke je presun po rovine veľmi ľahký. Bez koliesok je potrebné schodolez nadvihnuť jatlačením na kormidlo. Nie je to zložité, ale pri ťažšom klientovi si madvihnutie námahu od asistenta vyžaduje. Vďaka výsuvným kolieskam je to veľmi jednoduché a ľahké. Tento schodolez má nosnosť 150 kg.

Schodolez N958 má okrem elektrický výsuvných koliesok aj prídavný pohon pre naklápanie. Ten je vhodné použiteľný najmä pri ťažších klientoch. Naklápanie je súčasťou procesu spájania mechanického vozíka a schodolezu prípadne elektrického vozíka a schodolezu. Pokiaľ máte schodové bez prídavného pohonu. Naklopiť klienta s kormidlom na schodolez musíte mechanicky ručne. To môže byť problém, najmä ak presúvate po schodisku osobu na elektrickom vozíku. Elektrický vozí má sám 60 niekedy aj 90 kg.

Schodolez sherpa N959 dokáže presúvať po schodisku osobu na elektrickom vozíku. Je to možné vďaka robustnejšie konštrukcii, nájazdový rampám, ktoré sú pre elektrický vozík nevyhnutné a prídavnému pohonu naklapania. Nosnosť tohto schodolezu je 150 kg.

Kolieskový schodolez Yack je určený pre točité schodiská. Je vhodný pre akékoľvek strmé, atypické schody. Klienta môže presúvať priamo na mechanickom vozíku, alebo sedačke. Asistent ovláda proces stúpania po schodisku tlačítkami ktoré sa nachádzajú na riadidlách.
pracovný je možný vďaka hydraulický poháňanej nohe, ktorá vás bude posúvať po schodoch.

Telefónne číslo: 0800 105 707

 

Schodolez cena pre klienta

Schodolez cena pre klienta

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *